Geotronika

Autorius: Jonas Jukonis

APIE GEOTRONIKĄ   |   STRAIPSNIAI   |   KONTAKTAI

 

Geopatogeninių zonų  įtaka vaikui mokykloje ir namie

 

Pastebėta, kad  vaikai kuriuos veikia  negatyvios Žemės elektromagnetinės spinduliuotės (geopatogeninės zonos) miega neramiai, nepailsi, atrodo pavargę, viskam apatiški, tingūs ir negalintis susikoncentruoti, todėl jų mokymosi rezultatai mokykloje būna labai  blogi. Tačiau tėvai dažnai nesupranta viso to esmės. Dėl visko dažniausiai kalti neigiamų energetinių faktorių poveikiai. Jų įtaka  vaikui pasireiškia nuo nėštumo pradžios. Geopatogeninės zonos iššaukia būsimos motinos vidinę įtampą ir net susirgimus. Tai gali paveikti vaisiaus vystimąsi. Be to, minėtos zonos daro  tiesioginę įtaką vaisiui ir tampa tokių kūdikio defektų kaip silpnumas ir toksikozė priežastimi. Dažnai  šių zonų  poveikis sukelia priešlaikinį gimdymą ar savaiminį persileidimą. Gerai žinoma tai, kad motinos vidinė įtampa gali išprovokuoti sunkų gimdymą ir pažeisti kūdikio smegenis. Baisiausiai tai kad vaiko  tėvai  nejaus minėtų pasekmių kol vaikas paaugs ir tik tuomet supras kad kūdikis nesugeba mokytis. Nepakankamas dėmesys į minėta problemą lems tai, kad jautri moteris, pastoviai būdama ar net miegodama patogeninėje zonoje nėštumo ir gimdymo metu kentės dėl stiprios  vidinės įtampos ir net konvulsijų. Todėl labai svarbu pasirūpinti tuo kad jai būtų užtikrinta vieta laisva nuo neigiamų energetinių poveikių ir patogeninių zonų. Tai jums gali atlikti profesionalus radiostezistas atlikdamas patalpų radiostezinę ekspertizę  - http://www.radiostezija.lt/

Geopatogeninių  zonų neigiamą poveikį ypač stipriai jaučia naujagimiai. Jie instinktyviai nušliaužia nuo neigiamų zonų.
Noriu perspėti, kad mažyliai, kurie savarankiškai negali palikti tokių patogeninių zonų ir būna priversti būti jose savo lovelėse, nepaprastai kenčia, skusdamiesi dėl to mums verkdami ir protesto klyksmais. Nekelia abejonės, kad tokie vaikų sveikatos defektai kaip: lėtas vysimasis, mykčiojimas, konvulsinis verkimas ar klyksmas, ar net tokie rimti susirgimai kaip meningitas, traukuliai ir kiti, gali būti normalaus kūdikio intelektualinio vystymosi stabdžiais, o vėliau problema mokymuisi yra neigiamų zonų poveikio rezultatas.
Problemos susijusio su mokymusi priklauso nuo daugelio veiksnių.Vienas pagrindinių iš jų – geopatogeninės zonos. Iki šiol daugelis neteikia  reikšmės šiam faktoriui, tačiau jis labai svarbus.
Vaiko reakcija į neigiamas zonas gali būti labai įvairi ir priklausyti nuo jos rūšies ir galingumo, nuo vaiko kūno konstitucijos, todėl svarbu:
-          vaikas stiprių nervų ar perdaug jautrus;
-          vaikas sveikas ar serga kokia tai liga;
-          poveikio rūšis;
-          koks oras;
-          vaiką veikia tik neigiamos zonos ar yra dar kokie pažeidžiantieji veiksniai;
požeminės vandens srovės paprastai iššaukia nuovargį ir apatiją. Neigiamos Karri zonos – nerviškumą.
Labai svarbu nustatyti tai ar vaikas patyria neigiamą poveikį vienoje vietoje, pavyzdžiui, kur stovi jo lova, mokyklos suolas ar stalas prie kurio jis ruošia pamokas, ar jis patyria neigiamą poveikį keliuose vietose.
Išvadą kad vaiko lova stovi  neigiamoje zonoje galime daryti šiais atvejais:
A)    – labai nervingi,greitai susijaudinantys vaikai, kurie  lengvai meta mokslus ir nenori jų tęsti, pas kuriuos pastebimos bendravimo problemos ,kurie neturi savigarbos ir dažnai verkia.
B)     - lėti, tingūs, pastoviai pavargę vaikai. Nėra abejonės kad naktimis jie valandųn valandaqs nemiega ir net tuomet kai užmiega miegas jiems nesuteikia poilsio.Jie jaučia pastovų pykinimą ir dažnai negali suvalgyti pusryčių.Tokie vaikai dažnai užmiega mokykloje.
C)     - vaikai kurie atrodo tingūs, todėl kad jie pastoviai liūdni, abijingi mokslams ir dažnai neatlieka namų darbų. Tačiau niekas nepastebi, kad jie labai smarkiai pavargsta ir negali susikoncentruoti užsiėmimų metu.Todėl jie negali pilnai įsisavinti mokyklines žinias. Tokie vaikai labai stengiasi išvengti bet kokių nuobaudų.Kai kurie iš jų būna pastovios  baimės stovyje.Juos dažnai bara už tai, kad jie nesistengia būti geresniais.
D)     - vaikai viską užmirštantys, kas dažnai laikoma charakterio trūkumu.Grasinimais, baudomis tėvai ir mokytojai  dažnai stengiasi „ pataisyti atmintį“, tačiau paprastai nesėkmingai. Šiuo atveju bloga atmintis – tasi neigiamų faktorių poveikio rezultatas. Tačiau vaikai, kaip ir jų tėvai ir mokytojai, suprantama kad apie tai nieko nežino ir pradeda tikėti tuo, kad jie iš tiesų tingūs, nevalyvi ir verti nuobaudų.Jie pastoviai jaučia savos kaltės jausmą.Jie daro dideles pastangas ir žada viską daryti  kaip galint geriau,tačiau jiems neužtenka energijos tai realizuoti.
E)     -  vaikai praleidžiantys pamokas. Kai kurie iš dėl to pergyvena dėl to kad, kaip jiems atrodo, patekę į beviltišką situaciją dėl pastovaus nuovargio, nepažangumo mokykloje ir pastovių nuobaudų.Galiausiai jie bando nutraukti šį užburtą ratą, nutoldami nuo mokyklos,sugalvodami neįtikinamas priežastis  ir pasiteisinimus. Paprasčiausiai jie nebepajėgia susidoroti su mokymusi.Jų  žiniose atsiranda perdaug spragų , kurių užpildyti jie nepajėgūs. Jie tampa „pravaikštininkais“. Na o iš tiesų jis taip nusilpęs naktį nuo galvos skausmo, įtampos krūtinėje, pykinimo kad ryte nenori eiti į mokyklą.
F)      - labiausiai atsiliekantys ir sunkūs vaikai.Daugumas iš jų visada blogos nuotaikos,agresyvūs,priešiški, įžulūs ir nedraugiški. Kiti vaikai juos erzina ar, dažniau, vengia.
Šios išvados padarytos stebint 3000 mokinių. Manau  jos yra pakankamu pagrindu pasirūpinti  geromis ir išvengti blogų zonų. Tai bus jūsų kūdikio sėkmės pagrindu vaikystėje, mokykloje ir laimingam gyvenimui ateityje.

 

 

į viršų      visi straipsniai

 

TAIP PAT KVIEČIU APLANKYTI KITAS MANO SVETAINES:

RADIOSTEZIJA.LT - pagrindinė Jono Jukonio svetainė

BIOENERGETIKA.LT

BIOTRONIKA.LT

BIOLOKACIJA.LT

BIORITMIKA.LT

GEOTRONIKA.LT

RADIONIKA.LT

AJUVERDA.LT

ļ»æ
   

© 2007 - 2024 Jonas Jukonis. Kopijuoti be autoriaus sutikimo griežtai draudžiama.

Powered by: WebProBox