Geotronika

Autorius: Jonas Jukonis

APIE GEOTRONIKĄ   |   STRAIPSNIAI   |   KONTAKTAI

 

Žemės energetinės jėgos centrai

 

Žmogus būdamas biologiniu ir mąstančiu organizmu turi daug sistemų ir funkcijų, kuriose vyksta cheminiai – fiziniai procesai, sukuriantys subtilius elektrinius impulsus ir laukus, kurie naudoja magnetinių laukų energiją. Smegenų darbas grindžiamas suderinta supersubtilių elektrinių ir magnetinių laukų visuma, apimančia savo laukais ir nervų grandinėmis visą organizmą. Žmogus apgaubtas ir apsaugotas biomagnetiniu lauku – kokonu. Analogiškai magneto laukui turi asmeninius polius ir magnetinius meredijanus kurie prasiskverbia per jo  kūną nuo galvos iki kojų. Suprantama , žmogaus elektromagnetinis laukas priklauso nuo Žemės globalinio lauko.

Kas vyksta, jei organizmo poreikis elektrinės – gyvybinės ar magnetinės gyvybinės energijos  negali būti patenkintas?
Kas jei poreikis jomis patenkinamas nepilnai, arba jei kokios tai energijos patenka perdaug? Kas jei gauname abiejų energijos rūšių perteklių?
Visais minėtais atvejais atsiras bloga savijauta, prapuls gyvenimo džiaugsmas, jausis slopinimas ir, priešingai,  žmogus taps labai jautrus, hiperaktyvus. Ir viena ir kita iššaukia psichinius sutrikimus bei negalavimus. Žmogus eikvoja savo jėgas,o nesant tinkamo gydimo ir jėgų stiprinimo,-fiziškai sunkiai serga. Šiuo atveju, kaip jūs suprantate, injekcijos ir vaistai nepadės, o tik pakenks...Kaip tik to ir negali suprasti šiuolaikinė medicina, juk  gyvybinių jėgų nusilpimą reikia atstatinėti energijomis ir jėgomis, kurios sudaro gyvybės pagrindą.O kur atsirado ir lokalizavosi gyvybės energija? Skiriami geoelektriniai ir geomagnetiniai Žemės laukai, nagrinėjami kaip atskiros sistemos, o tarpusavio sąveikoje sukluria „elektromagnetinius efektus“ Žemės žievėje ir Planetos erdvėje. Mūsų planeta, kaip ir žmogaus organizmas,yra ypatingai sudėtinga sistema, tiek viduje, tiek išorėje. Žemės gelmėse vyksta kunkuliuojančios magmos sūkuriniai procesai, pagimdantys dideliu ir mažus geomantinius sūkurius. Plazminis žemės branduolys susideda iš geležies su nikelio priemaiša, tai ir apsprendžia Žemės magnetizmą, o planetinio branduolio pulsacija veikia to magnetizmo intensyvumą. Žemės plutos lūžimo atvejais, įkaitusi magma, milžiniškos energijos nešėja, priartėja labai arti prie planetos paviršiaus. Būtent dėl to pasireiškia magnetinės audros ir anomalijos daugelyje Žemės vietų.Minėti taškai vadinami geoaktyviniais arba energetinės jėgos centrais.Nustatyta kad energetinės jėgos centruose yra naftos telkiniai, požeminių iškasenų telkiniai, seisminio ir vulkaninio aktyvumo centrai, oro srovių srytys ir ciklonų gimimo vietovės,reliaktyvinės faunos ir floros rūšys, kalbų gimimo žydiniai, kultūrų atsiradimo vietos.Energetinių jėgos centrų  ir paslaptingų anomalijų vietos sudaro ryškų Žemės energetinį tinklą. Šis energetinis tinklas sudarytas iš ikosaedrų  ir dodekaedrų,kurie praeina per 30 šiaurės ir pietų platumos paraleles, būdama vienodame atstume nuo ekvatoriaus, ir 72 laipsnių atstume nuo ilgumos meriadianų.
 
(Taisyklingasis ikosaedras sudarytas iš dvidešimt lygiakraščių trikampių.Kiekviena jo viršūnė yra penkių trikampių viršūnė, o prie kiekvienos viršūnės esančių plokščiųjų kampų suma lygi 300 laipsnių.

Taisyklingasis dodekaedras sudarytas iš dvylikos taisyklingų penkiakampių. Kiekviena jo viršūnė yra trijų taisyklingųjų penkiakampių viršūnė, o prie kiekvienos viršūnės esančių plokščiųjų kampų suma lygi 324 laipsniams.

Trikampinio tinklo viršūnės nurodo Žemės anomalijų vietas, o šio tinklo penkiakampių viršūnės nurodo energetinių jėgų vietas kurios senovėje atsirado civilizacijos centrai.
Būtent ant 30 paralelės randasi Egipto piramidės; šumerų ir babilono civilizacijos; šventasis Himalajų kalnas – Kurukshetra; Indijos Lhasa;aukščiausias Žemės taškas – Everestas; Kinijoje Jancu, kur gyveno Konfucijus; mįslinga majų civilizacija; Kanaveralo kyšulys ir Hiustono JAV kosminis centras.

Kaip  matote, būtent  nuo ypatingo Žemės gravitacinių ir magnetinių laukų būvio priklauso  gera žmogaus gyvenimo ir vystymosi aplinka, o jo nuosavas elektromagnetinis laukas pats susiderina su naudingu jam planetos rėžimu. Ir priešingai, anomalijos ir netvarka Žemės magnetiniame lauke, sukurs sveikame energetiniame Žmogaus bioritme  kritines situacijas ir  sveikatos sutrikimus. 
Buvo atrasti ir lokali6kesnis geomantinių jėgų tinklas ,vadinamieji Kiuri ir Hartmano tinklai.kurie orientuotai  šiaurė – pietūs dengia
Žemę. Minėtų laukų  vektorinių jėgų susikirtimo taškai nustato energetines jėgų vietas, kur Žemės lauko energija gali sukurti teigiamas ar neigiamas  poveikio žmogaus organizmui vietas.Taisyklingai  nustatyti ir įvertinti vietovėje, gyvenamoje ar darbo patalpose   neigiamas sveikatai pavojingas geopatogenines zonas galima tiksliausiai diagnozuoti radiosteziniais metodais , naudojant pažangiausias torsionines – radiostezines antenas, kurios užbaigė viduramžiškų virgulių ir švytuoklių erą. Turintiems galimybę rekomenduoju atlikti  gyvenamos aplinkos, gyvenamų, darbo, gamybinių patalpų profesionalią radiostezinę ekspertizę.

 

 

į viršų      visi straipsniai

 

TAIP PAT KVIEČIU APLANKYTI KITAS MANO SVETAINES:

RADIOSTEZIJA.LT - pagrindinė Jono Jukonio svetainė

BIOENERGETIKA.LT

BIOTRONIKA.LT

BIOLOKACIJA.LT

BIORITMIKA.LT

GEOTRONIKA.LT

RADIONIKA.LT

AJUVERDA.LT

ļ»æ
   

© 2007 - 2024 Jonas Jukonis. Kopijuoti be autoriaus sutikimo griežtai draudžiama.

Powered by: WebProBox